Activate Your Brain

0 Ratings

Bilimin yakın takibinde olmasına karşın gizemini korumaya devam eden insan beyninin çalışma sistemiyle ilgili daha fazlasını merak edenler için hazırlanan Activate Your Brain, beyini inceleyen araştırmaların derlenmesi ile oluşturulan kapsamlı bir eserdir.

Overview

2015 yılında Scott G. Halford tarafından kaleme alınan Activate Your Brain (Beynini Aktif Et), insan beyninin çalışma sistemiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek, vücudu üzerine kontrol yetisini arttırmak ve beynin geliştirilebilir yönlerini keşfetmek isteyenler için hazırlanan bir eserdir. Gelişen teknoloji ile beyinin incelenmesini konu alan bilimsel çalışmaların sayısı her ne kadar artsa da, yapısı gereği oldukça karmaşık bir sisteme sahip olması dolayısıyla tümüyle aydınlatılamayan insan beyni,  hala tam anlamıyla bir gizem konusu. Activate Your Brain’de beynin elektriksel çalışma sistemini inceleyen bilimsel çalışmaları bir arada bularak, yaşamınızı renklendirebilir ve vücudunuzla ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Bu kitUP’ı Hemen Oku !

Beynin çalışma sistemiyle ilgili bilimsel çalışmalarının incelenmesi ve derlenmesiyle oluşturulan Activate Your Brain’i daha yakından inceleyerek, beyninizi nasıl daha iyi kullanabileceğinizi ve beynin geliştirilebilir, yenilenebilir yönlerini realist bir bakış açısıyla öğrenebilirsiniz. 

kitUP’a Git !

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
“Activate Your Brain” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum yapılmadı.