Don_t Make Me Think, Revisited

0 Ratings

Don’t Make Me Think, Revisited (2014) çevrimiçi davranışların basit prensiplerini tanımlar ve güzel bir kullanıcı tecrübesi ileten bir siteyi nasıl kurabileceğini açıklar. Bunun yanında, site kurarkenki gelişiminin her etabında size yardımcı olacak bir kılavuz içerir.

Overview

Ergonomik web sitesi kavramı çerçevesinde internet sitesinde kullanıcı deneyiminin nasıl ölçümlenebileceği ve yüksetilebileceğinin detaylarıyla ifade edildiği Don’t Make Me Think, Revisited, özellikle internet dünyası ile iç içe olan, web projelerinde yer almak isteyen ve kendi web sitesini tasarlamayı düşünen okurların kütüphanesinde kesinlikle yer alması gereken bir eser olarak tanımlanabilir. Bir internet sitesinin oluşumuyla ilgili teknik ifadelerden ziyade kullanıcı odaklı düşünme kavramını çeşitli örnekler ile okura açıklayan bu eser, internet sitenizde doğrudan uygulayabileceğiniz birçok dönüşüm stratejisini size sunar.

Bu kitUP’ı Hemen Oku !

Var olan bir internet sitenizde dönüşüm oranlarını arttırmak adına ne gibi değişiklikler yapmanız gerektiğini  ya da yeni bir internet sitesi tasarlarken kullanıcı deneyimi kavramını niçin dikkate almanız gerektiğini merak ediyorsanız, Don’t Make Me Think, Revisited’a  kitUP uygulaması ile vakit kaybetmeden göz atabilir ve tasarımın ilginç dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

kitUP’a Git !

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
“Don_t Make Me Think, Revisited” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum yapılmadı.