Kellogg on Branding

0 Ratings

Geleneksel pazarlama tekniklerinden dijital pazarlama tekniklerine geçiş süreci hakkında detay  bilgi sahibi olmak ve 21. yy. dünyasında dijital dönüşüm kavramının pazarlama üzerindeki etkisini analiz etmek istiyorsanız, The Kellogg School of Management'ı vakit kaybetmeden okumaya başlamalısınız.

Overview

21. yy’da insan yaşantısında yer eden en önemli kavramlardan biri olan dijital dönüşümün, pazarlama üzerindeki etkilerinin incelenerek, kitlese reklamların niçin ortadan kalkacağını analiz eden ve dijital platformlarda yayınlanan reklamların, geleneksel pazarlamaya kıyasla maliyet avantajını birçok farklı yönden ortaya koyan The Kellogg School of Management, gözde şirketlerin pazarlama politikalarını ve üst düzey yöneticilerin pazarlamaya bakış açılarını inceleyerek oluşturulan bir eser olarak tanımlanabilir.

Pazarlamaya karşı tutumunuz ne olursa olsun, geleneksel pazarlama etkisiz ve pahalı olmasıyla tarihe geçecek. Kitlesel reklamlar, etiketi ortadan kaldırmaya başlıyor ve dijital çağ için daha uygun maliyetli olan tam ölçekli bir geçişi benimsiyor. Üst düzey yöneticiler, ölçekte kalite stratejileri oluşturmak için, iddialı ve geleneksel pazarlama yönteminden uzak durmanız gerektiğini vurguluyor. The Kellogg School of Management, daha sonra en iyi küresel şirketler için olmazsa olmaz kişiler haline gelebilecek bireyler üretmek için araştırmaya yapmaya odaklanır ve kurnazlığa teşvik eder. Daha fazla oyalanmadan bu marka oluşturma hipotezinin özünü inceleyelim.\n\nBu kitUP kimler için?\n\n• Pazarlamanın sırlarını öğrenmek isteyenler\n• Satış işinde olan çalışanlar

Bu kitUP’ı Hemen Oku !

Pazarlamanın sınırlarıyla ilgili daha fazlasını merak eden ve doğrudan geleneksel ya da modern pazarlama tekniklerini kullanan okurlar için kaçırılmaması gereken eserlerden biri olan The Kellogg School of Management’ı kitUp uygulaması ile hemen okumaya başlayabilirsiniz.

kitUP’a Git !

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
“Kellogg on Branding” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum yapılmadı.

SHARE THIS BOOK