Money Master the Game

0 Ratings

Money Master The Game, finans sektörünün dinamiklerini açıklarken, yatırım ve harcamalarınızı nasıl yönetebileceğinize dair değerli tavsiyeler veriyor.

Overview

İnsan yaşamının amaçlarından biri hiç şüphesiz kontrolü altında tuttuğu parayı doğru yatırım ve harcamalara yönlendirerek yaşam standartlarını arttırmaktır ve bu amaç doğrultusunda bireylerin yaklaşımı çoğu zaman net bir şekilde farklılıklar gösterebilir. Oldukça değişken parametrelere ev sahipliği yapan finans sektörünü uzman görüşler ve deneyimleri dikkate alarak analiz eden Tony Robbins, Money Master The Game eserinde, yatırım ve harcamalarınıza yön verebileceğiniz 7 adımı okurları ile paylaşıyor. Yatırımlarını doğru yönlendirmek, parasının değerini arttırırken yaşam standartlarını bir adım öteye taşımak isteyen okurların kesinlikle faydalanabileceği eserlerin başında gelen Money Master The Game, analiz ve doğru zamanlı uygulama kavramlarının temel noktaları teşkil ettiği finans sektörüyle ilgili birçok detay bilgiyi içerisinde barındıran bir eserdir.

Bu kitUP’ı Hemen Oku !

Siz de finans sektörünün dinamikleri ve parametreleriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olurken tasarrufunuz altında tuttuğunuz parayı doğru yatırım ve harcamalara yönlendirmek istiyorsanız, kitUP uygulaması ile Money Master The Game’i hemen okumaya başlayabilirsiniz.

kitUP’a Git !

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
“Money Master the Game” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum yapılmadı.