The Upstarts

0 Ratings

Uber ve Airbnb örneklerini yakından inceleyerek girişimcilik ekosistemi üzerine tavsiye niteliğinde noktalara değinen Upstarts, yalnızca kendi işini kurmak ve geliştirmek isteyenler için değil, yaşama bakış perspektifini değiştirmek isteyen herkes için rehber niteliğinde bir eser.  

Overview

Teknolojiyi yakından takip eden, girişimci bir yapıya sahip olan ve iş dünyasında başarıyı hedefleyen okurlara rehber olabilecek nitelikte içeriğe sahip olan Upstarts, Brad Stone tarafından 2017 yılında kaleme alınan bir eserdir. 21. yy dünyasının teknolojik dinamikleri ile birlikte gelişen girişimcilik kavramı üzerinde odaklanarak, Uber ve Airbnb markaları üzerinde yaptığı incelemeler ile bir girişimcinin hangi faktörleri göz önünde bulundurması gerektiğini okura aktaran bir yapıttır.

Bu kitUP’ı Hemen Oku !

Girişimcilik ekosisteminde yükselmek için nelerin gerektiği ve girişimcinin iş dünyasına ve işe bakışınının işletmenin yükselmesindeki etkisini Uber ve Airbnb markaları örnekleriyle açıklayan Upstarts’ı kitUP ile daha yakından keşfedebilirsiniz.

kitUP’a Git !

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
“The Upstarts” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum yapılmadı.