Why Does He Do That

0 Ratings

Aile içi şiddet konusunda uzman Lundy Bancroft'ın kaleme aldığı çarpıcı eser Why Does He Do That? Inside the Minds of Angry and Controlling Men ile şiddet davranışının temelinde yatan etkenleri detaylarıyla bulabilir, aile içi şiddetin çarpıcı boyutlarını görebilirsiniz.

Overview

Yaşamın herhangi bir noktasında çeşitli nedenlerden ötürü şiddet gören, ikili ilişkilerinde istismara uğradığını düşünen ve şiddet davranışının temelinde yatan noktaları merak eden okurlar için vakit kaybetmeden derinlemesine okunması gereken bir eser olan Why Does He Do That? Inside the Minds of Angry and Controlling Men, 2002 yılında aile içi şiddet konusunda uzman Lundy Bancroft tarafından kaleme alınmıştır.

Bu kitUP’I Hemen Oku !

En büyük amacı gerçeği kabul etmemek olan şiddete meyilli insanların ikili ilişkilerinde karşısındaki kişiyi yönlendirmesi, baskılaması ya da aldatması temeli üzerine inşa edilen Why Does He Do That ? eserinde aile içi şiddetin çarpıcı boyutlarını çeşitli örneklerle görebilir ve tipik bir şiddete meyilli erkeğin davranışlarının temelinde yatan noktalarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

kitUP’a Git !

Customer Reviews

Average customer rating

0 Ratings
“Why Does He Do That” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum yapılmadı.